1.2 VTi Allure / CRUISE / CLIMA / NAVI / PDC /
Heeft u interesse in deze occasion?Neem dan vrijblijvend contact met ons op. Wij informeren u graag!
Heeft u interesse in deze occasion?Neem dan vrijblijvend contact met ons op. Wij informeren u graag!
Merk: | Peugeot | Gewicht (leeg): | 1020 kg |
Model: | 2008 | Max. trekgewicht: | 1100 kg |
Type: | 1.2 VTi Allure / CRUISE / CLIMA / NAVI / PDC / | Inhoud laadruimte: | |
Carrosserie: | SUV (5 drs) | Verbruik gemiddeld: | 4.9 l /100km |
Bouwjaar: | 2013 | Verbruik stad: | 6 l/100km |
Kleur: | Wit metallic | Verbruik snelweg: | 4.3 l/100km |
Brandstof: | Benzine | CO2-emissie: | 114 g/km |
Versnellingsbak: | Handgeschakeld 5 versnellingen | Energielabel: | A |
Km. stand | 106.657 Km | APK: | tot 18-12-2023 |
Kenteken: | 4SRH01 |
BTW/Marge: | Marge |
Cylinderinhoud: | 1199 cc |
Op zoek naar een hoogzitter als een SUV, maar wil je geen hele grote auto? Dan kan deze Peugeot 2008 uit 2013 een interessante optie zijn.
Dit betreft een nette, origineel Nederlandse Peugeot 2008 uit 2013, compleet met onderhoudshistorie en Nationale Autopas (NAP) aanwezig.
Zowel optisch als technisch een auto in goede staat met een schoon en fris interieur waar NIET in is gerookt.
Deze Peugeot 2008 betreft een 1.2 benzine voorzien van opties als cruise control, climate control, navigatie, parkeersensoren en bluetooth verbinding voor muziek en telefoneren.
Zoals de foto's laten zien is deze auto altijd netjes onderhouden, dit is tevens terug te vinden in het onderhoudsboek.
Deze auto wordt standaard afgeleverd met een All-in pakket*, bestaande uit:
- 6 maanden Bie Olthof garantie;
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift;
- Nieuwe APK;
- Complete poetsbeurt;
- Minimaal een ½ tank brandstof;
- (Navigatie update niet inbegrepen);
- (Elektrische of Hybride auto's worden met 1 laadkabel afgeleverd, tenzij er 2 laadkabels aanwezig zijn).
Kortom; wegrijden zonder zorgen!
*Geen 6 maanden Bie Olthof maar 12 maanden BOVAG garantie voor uw auto? Dit is bij ons mogelijk door het BOVAG garantie pakket af te nemen. Dit pakket is alleen van toepassing bij auto’s met een all-in pakket. Tegen een meerprijs van €500,- verlengen wij de Bie Olthof garantie van 6 naar 12 maanden BOVAG.
Heeft deze occasion uw interesse gewekt? Bekijk dan de volledige fotogalerij op onze website!
Bie Olthof is een universeel BOVAG autobedrijf, sinds 1988. Uw verkopers zijn Ian en Rinke, heren met beide benen op de grond. Leer ons kennen in 2 minuten door het volgende filmpje: https://www.bie-olthof.nl/video/show. Wij zijn een familiebedrijf met ruim 20 medewerkers en verzorgen complete mobiliteit, van werkplaats tot verkoop en van tanken tot autowassen.
Wilt u liever uw nieuwe auto financieren? Geen probleem! Er zijn verschillende mogelijkheden die we graag met u bespreken. Tot ziens in Nijverdal! Met vriendelijke groet, Ian en Rinke!
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is autobedrijf Bie Olthof niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.